Navigovať do servisuBratislava, Komárňanská 83Telefón0800 121 231 E-mailservis@rodexcar.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 17.00 h.

Profil firmy

Profil firmy

Spoločnosť Rodex Car Bratislava datuje počiatky svojho vzniku v roku 2000, kde hlavnou činnosťou bol predaj náhradných dielov a autopríslušenstva. Od roku 2002 pôsobí v Bratislave ako odborný autoservis pre všetky značky vozidiel, poskytujúc všetky služby s tým spojené.

Po siedmych rokoch pôsobenia, v decembri roku 2006, sa spoločnosť Rodex Car z malej prevádzky v centre Bratislavy presťahovala do novej modernej prevádzky na Komárňanskú ul. na okraji mestskej časti Ružinov. Koncepcia predstavovala už vtedy nadčasové, moderné riešenie servisného strediska pre záručný aj pozáručný servis, klampiarske a lakovacie práce, diagnostiku a meranie. Umiestnenie na okraji mestskej časti ponúklo obrovskú výhodu priestoru pre parkoviská a odstavné plochy servisu a zákazníkov.

Štandard značky Bosch znamená poskytovať zákazníkom servisné služby na jednom mieste.

Veľkorysé riešenie servisného strediska dáva do budúcnosti dobré predpoklady pre splnenie náročných zákazníckych očakávaní.

Okrem iného si môžete vybrať z rozsiahlej ponuky doplnkového príslušenstva na všetky modely. Samozrejmosťou je aj špičkovo vybavené servisné zázemie, ktoré ponúka štandardné služby servisu, odvoz a dovoz zákazníkov, odťahová služba, uskladnenie pneumatik

Cieľom spoločnosti Rodex Car - Bosch Car Service je maximálna spokojnosť zákazníkov dosiahnutá nielen vysokou kvalitou, ale aj širokou paletou ponúkaných služieb a produktov v zmysle jeho očakávaní a prianí. Obchodným zámerom spoločnosti je poskytovanie komplexných služieb tzv. „z jednej ruky“, počnúc finančnými službami, poistením, cez záručný aj pozáručný servis a následnú starostlivosť s dôrazom na osobný kontakt a individuálny prístup.

Rodex Car, Váš Bosch Car Service

Značkové diely pre Vašu bezpečnosť

Pri výrobe vozidla sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu jednotlivých značiek. Aby bola zachovaná bezpečná sériová kvalita a funkčnosť tvorená podľa prísnych predpisov, odporúčame použiť aj v prípade údržby a opravy značkové diely. Odborne opravené vozidlá s použitím značkových dielov zodpovedajú svojimi vlastnosťami, napríklad pri náraze novému vozidlu.

Certifikované špeciálne nástroje a diagnostické prístroje podľa smerníc výrobcov

Ako odborný servis investuje Rodex Car tisíce eur ročne do špeciálnych nástrojov a vybavenia dielni, ktoré predpisujú výrobcovia vozidiel, kvôli odborným opravám. Mnohé z týchto prístrojov boli vyvinuté spolu s vozidlami a zaručujú, napríklad presné nastavenia, rýchle vyhľadanie chyby a krátky čas na opravu a údržbu.

Vzdelávanie a doplnkové školenia našich technikov vzťahujúce sa na modely

Vzdelávanie mechanikov firmy Rodex car nekončí tým, že úspešne absolvujú skúšky. S každým novým modelom prichádza aj používanie nových technológií a materiálov. To si vyžaduje celoživotné učenie mechanikov. Nadšenie pre technické výzvy a radosť z práce sa automaticky odrážajú na servisných výkonoch, ktoré vyžadujete.

Výhodné servisné a predajné balíky (vrátane montáže)

Pravidelné servisné prehliadky zvyšujú trvalú hodnotu a spoľahlivosť Vášho vozidla. Značkový servis Rodex Car Vám ponúka okrem, servisných prehliadok a LongLife-Service ešte omnoho viac: akcie upravené pre Váš model, sezónne ponuky a odborné servisné prehliadky, ktoré prispievajú k bezpečnosti v premávke. Samozrejme vrátane montáže.

Rýchly servis s možnosťou objednať sa Vám šetrí čas

Stačí zavolať, my prídeme pre Vaše auto a využiť rýchly servis pre výfuk, brzdy, pneumatiky alebo olej. Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze. Pretože my vieme, aké je dôležité byť mobilný a informovaný o nákladoch.

Napokon: Pri rýchlej servisnej prehliadke sa kladie rovnaký dôraz na kvalitu, ako pri všetkých ostatných prácach v odbornom servise.

Ekologické lakovne

Rodex Car preberá zodpovednosť za človeka a životné prostredie. Samozrejme to platí aj pri servisných opravách. Preto sa hlavne pri práci s lakmi dbá na to, aby tu ekologická uvedomelosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu hrali dôležitú úlohu.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.